fbpx

Naszą misją jest sprawić, aby jazda tymi samochodami była niezapomnianym wydarzeniem i mogła podkreślić Twoją wyjątkowość i dobry gust. 

To trzeba poczuć!

Szybki kontakt

53-033 Wrocław ul. Zwycięska 20A/206

kontakt@vipgablota.pl

+48 883 713 617

PORSCHE
6 4

Porsche Panamera GTS Sport Turismo 2019

W spominaliśmy, że oferujemy wyjątkowe samochody? Oto jeden z nich-Porsche Panamera GTS w wersji Sport Turismo z roku 2019, w rzadko spotykanym kolorze Mamba Green Metallic. Pod maską znajduje się silnik V8 pochodzący wprost z Panamery Turbo o pojemności 4 litów, dwiema turbosprężarkami, 8 biegową skrzynią dwusprzęgłową PDK, procedurą startu, 4 trybami jazdy, skrętną tylną osią i moglibyśmy tak wymieniać bez końca 🙂 Moc jaką generuje ten silnik to 460 koni mechanicznych i moment obrotowy na poziomie 620 Nm dostępne w zakresie 1800-4500 obr./min, a zatem auto rwie do przodu jak szalone i to cały czas! Rozpędzenie auta od 0 do 100km/h zajmuje tylko 4,1 s. !!! Mało tego. Dźwięk jaki wydobywa z siebie nasza limuzyna rzuca na kolana. W zależność od trybu jazdy możemy oczekiwać nieco innych tonów, jednak w dalszym ciągu ten charakterystyczny bulgot V8 będzie pieścić Twoje zmysły. Przy wyższych obrotach natomiast wydech krzyczy jak rasowy sportowiec. Jedno jest pewne-z tym kolorem i silnikiem na drodze na pewno nie będziesz anonimowy.

Ponadto nietypowa wersja nadwozia Sport Turismo, dysponuje większą pojemnością bagażnika, dzięki czemu stwarza możliwość rodzinnego wypadu za miasto, kiedy pojawia się potrzeba zabrania większej ilości rzeczy ze sobą.

Porsche Panamera GTS Sport Turismo 2019

Bogate wnętrze

Poza mocą i parametrami jezdnymi najważniejsze jest to co czeka naszego klienta w środku, a tu dzieje się naprawdę sporo. Podgrzewana kierownica obszyta alcantarą, tak samo zresztą jak siedzenia doskonale trzymające na boki dojące niesamowity komfort i integralność z całym samochodem. Na wyposażeniu znajdziemy wszystko to czego można oczekiwać od auta tej klasy począwszy od czterostrefowej klimatyzacji, przez możliwość podświetlenia wnętrza auta na jeden z wybranych kolorów czy liczne kamery pomagające zaparkować auto bez ryzyka jego uszkodzenia. Na sam koniec coś z czego jesteśmy dumni i jednocześnie szczęśliwi, że nasi klienci również mogą z tego korzystać. Chodzi tu o system nagłośnienia Burmester.

Niespotykany dźwięk

Nasza Panamera to filharmonia na kołach-naprawdę! Auto wyposażone jest w specjalny pakiet nagłośnienia, gdzie znajdziemy 21 głośników w tym 8 wooferów(głośniki niskośredniotonowe), 3 głośniki średniotonowe, 2 szerokopasmowe, 7 głośników wysokotonowych i boofer o mocy 400W !!! Połączenie tych głośników w jeden zintegrowany system sprawia, że możesz doświadczać swojej ulubionej muzyki na zupełnie nowym poziomie, którego do tej pory nie znałeś. Z całą odpowiedzialnością uprzedzamy-słuchanie muzyki w naszej „Zielonej Filharmonii” uzależnia!

Niezmiernie cieszymy się, że posiadamy w naszej flocie taką perełkę i każdy nasz Klient może doświadczyć magii tego samochodu.